BLOG

Nová jména v line-upu a festivalový set s překvapením

Seznam účinkujících už uzavíráme, ale jedno velké překvapení si pro vás necháváme. Uhádnete, kdo se stane headlinerem festivalu? 

YouTube Playlist Colour Meeting 2020

Chcete si poslechnout muziku, která zazní na letošním ročníku?

Připravili jsme pro vás YouTube Playlist.

POSLOUCHEJTE ZDE

Vystupující 2020 & vstupenky

Již sedmnáctý ročník multižánrového festivalu Colour Meeting proběhne v Poličce ve dnech 24 .– 25. července 2020. Dvoudenní multižánrová akce bude letos téměř výhradně tuzemskou záležitostí. Dále nabídne divadelní vystoupení, výtvarné dílny a unikátní atmosféru ve stínu středověkých hradeb. Vystoupí:

Lenka Dusilová - sólo, Zvíře jménem podzim, Katarzia (SK), Bert & Friends, Letní kapela, Hm…, Terra Profonda (HU), David Pomahač, Zabelov Group (CZ/BY), Čavalenky (SK), Rány Těla, Post-hudba, Bratři, Jan Fic & Město, Ilaey (TUR), Amelie Siba, Palma, LEE.

A divadla: Divadlo Líšeň, Divadlo Víti Marčíka, Divadlo Pruhované panenky, Divadelní společnost Kejklíř.

A těšte se na jedno velké, ale opravdu VELKÉ PŘEKVAPENÍ!


Dvoudenní permanentka v prodeji od 1. 6. 2020 do 23. 7. za 550 Kč ZDE

Colour Meeting 2020 bude! Vstupenky jsou v předprodeji.

Pokud jezdíte v létě na festivaly, nebo aspoň k nám do Poličky, určitě s napětím sledujete, jak se ruší jeden festival za druhým. Být malý má někdy své výhody, proto vám s radostí oznamujeme, že Colour Meeting má stále naději na proběhnutí. Pokračujeme v přípravách. Bohužel ani nám se ale nevyhnuly některé problémy, které byly jedním z důvodů pro zrušení některých jiných festivalů. Kvůli cestovním omezením, hygienickým předpisům a karanténě je velmi komplikované, prakticky téměř nemožné, dostat sem zahraniční umělce. Nestihli jsme ani ohlásit všechna potvrzená jména a teď s velkou lítostí oznamujeme, že svoji účast museli zrušit uKanDanZLisa O'Neill i Cacao Mental
 
Několik z nich z velmi blízkého zahraničí jsou zatím ještě ve hře, nikdo však nemá jasné informace. Připravte se na neobvklý, ryze český, domácí ročník. 
 
Kdo nás tedy jistě čeká? 
Lenka Dusilová - sólo, Zvíře jménem podzim, Letní kapela, Hm…, David Pomahač, Čavalenky (SK), Zabelov Group, post-hudba, Ilaey (TUR), Jan Fic & Město, LEE, Divadlo Pruhované panenky, Divadlo Líšeň, Divadlo Líšeň a Divadelní společnost Kejklíř.
A to není zdaleka vše, sledujte náš web a sociální sítě.

První ohlášená jména 2020

Sedmnáctý ročník festivalu Colour Meeting proběhne 24. - 25. 7. 2020.

 

Prvními ohlášenými vystupujícími jsou Lisa O'Neill (IRL), uKanDanz (ET/FR), Cacao Mental (IT), Lenka Dusilová (CZ), David Pomahač (CZ), Letní kapela (CZ), Čavalenky (SK), Zabelov Group (CZ/BY), Jan Fic & Město (CZ), Lee (CZ) a Divadlo Líšeň.

 

Vstupenky zakoupíte v předprodejní síti GoOut.

 

Nalaďte se! Festivalový playlist naleznete ZDE

Aftermovie video Colour Meeting 2019

Nový rok je za námi, takže Colour Meeting 2020 už je letošní a kvapem se blíží. První ohlášená jména už najdete na webu. Na leden jsme si pro vás schovali aftermovie video z loňského ročníku a dnes jsme ho vypustili do světa. Třeba se tam najdete? Dívejte se ZDE a sdílejte.

A kupujte lístky v předprodeji. Šušká se, že letos bude vyprodáno, tak abyste to stihli. Naviděnou 24. a 25. července u hradeb.